Pozycja 289, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

REJ Mikołaj - Różne przypadki ¶wiata tego. Wybór utworów satyrycznych. W‑wa 1953. PIW. 4,s.160, [4], ilustracje w tek¶cie i 1 kolor. tabl.;opr.sk. współczesna, sygn. naklejk±: Kurtiak i Ley Wydaw­nictwo Artystyczne; skóra jasnobr±zowa, grzbiet 6ciopolowy, tłoczone zdobienia, złocone napisy.
Bardzo ładny egzemplarz. Wybór i oprac. Antoniny Jelicz. Wstęp: Kazimierz Budzyk. Ilustracje: Maja Berezowska.