Pozycja 288, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

PUZYREWSKI A[leksander] K. - Wojna polsko - ruska 1831r. Wyd. przerobione, popr. i uzup. Z 6 planami bitew ważniejszych. W‑wa 1899. M. Orgelbrand. 4,s.X,474, VI, 6 skł. planów bitew, opr.pł. ozdobna, z epoki: płótno niebieskie, złocone napisy i zdobienia.
Wierzchnia okładka w czę¶ci odbarwiona, poluzowany grzbiet, 1 plan: przedarty fragment na złożeniu i uszkodzony fragment g. marginesu. Tekst w b. dobrym stanie. Pieczęcie. Dzieło ros. historyka i historyka wojskowo¶ci polskiego pochodzenia (1845-1904), szefa Akademii Sztabu Generalnego, w latach 1890 - 1900 szefa warsz. okręgu wojskowego.
Cena: 250