Pozycja 276, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

POLSKIE Siły Zbrojne w ci±gu wieków. Polish Armed Forces Through the Ages. Tysi±c lat oręża polskiego. Przedmowa: M. Kukiel. Tablice kolorowe: K. Pacewicz. Opracowanie historyczne: W. Dziewanowski, A. Minkiewicz. London 1944. „Orbis”. 4 podł.;s. [8],30, 30 kolorowych ilustracji, opr.pł.oryg. ozdobna: płótno czerwone, srebrzone zdobienia i napisy.
Stan bardzo dobry. Tekst pol. i ang.
Cena: 280