Pozycja 273, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

POLSKA i jej dorobek dziejowy w ci±gu tysi±ca lat istnienia. Zarys i encyklopedia spraw polskich. T. I: Zarys. Pod red. Henryka Paszkiewicza. Londyn 1956. Księg. Polska Orbis - Polonia. 8,s.582, liczne ilustracje i mapy w tek¶cie i dodatki ilustracyjne na tablicach, opr.pł.oryg. ozdobna: płótno granatowe, napisy i godło Polski na licu i grzbiecie złocone.
Bardzo ładny egzemplarz. Ukazał się tylko tom 1.
Cena: 450