Pozycja 272, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

FREDRO Aleksander - Trzy po trzy. Pamiętniki z epoki napoleońskiej. Z przedmową Adama Grzymały-Siedleckiego. Wyd., wstępem i uzup. opatrzył Henryk Mościcki. W‑wa-Lublin-Łódź [1917]. Gebethner i Wolff. Druk W. L. Anczyca i Sp. 8,s.L,228, 52 ilustracje w tekście i 8 tablic, opr. psk. współczesna, ozdobna: narożniki i 5ciopolowy grzbiet z czerwonej skóry, złocone zdobienia i napisy, karton marmoryzowany.
Zakreślony podpis, 1 karta luźna, poza tym ładny egzemplarz. Z przypisami.