Pozycja 269, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

FIEDLER Arkady - Zwierzęta z lasu dziewiczego. Glasgow 1946. Ksi±żnica Polska. 16d, s.128, rysunki w tek¶cie, opr.pł.;obwoluta.
Obwoluta z małym ubytkiem. Egz. autora. Zał±czony list (maszynopis) adresowany do Sp. Wyd. Czytelnik, dat. Londyn 6. VII.46, z informacj± o przesłaniu w. w. egzemplarza z maszynowymi poprawkami i uzupełnieniami tekstu i mapkami. Podpis Arkady Fiedler.