Pozycja 269, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

POECI języka angielskiego. Wybór i oprac.: H. Krzeczkowski, J. S. Sito, J. Żuławski. T.1-3. W‑wa 1959,1971,1974. PIW. 16d, s.956, [4],785, [3],543, [1], oprawa luksusowa współczesna, sygn. naklejk±: Piękne Ksi±żki Warszawa; skóra na grzbietach i narożnikach czarna, złocone zdobienia i napisy, brzegi kart barwione, karton marmoryzowany. Seria: Bibl. Poezji i Prozy.
Bardzo ładny egzemplarz. Z indeksami.
Cena: 600