Pozycja 268, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

PODRĘCZNA encyklopedya powszechna. Wydana pracą i staraniem Adama Wiślickiego. Cz. 1-3. A‑Ż. W‑wa 1873-1875. Nakł. Red. Przeglądu Tygodniowego. 8,s.946,660,920,21,6 kolor. map, opr. psk. z epoki, złocone napisy na grzbietach.
Otarcia na grzbietach, w t.3 pęknięcie przy grzbiecie, niewielkie slady zabrązowienia. Zakreślone zapiski prow. Podpis.