Pozycja 268, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

SHAKESPEARE William - The Handy - Volume Shakespeare. Vol. XI: Hamlet, prince de Denmark. Romeo and Juliet. Pericles, prince of Tyre. London [1866-67]. Bradbury, Agnew & Co. 12 cm, s.346, opr.pł.oryg.: płótno czerwone, złocone zdobienia i napisy na grzbiecie, boczne brzegi kart z namalowan± scen± z Peryklesem.
Stan bardzo dobry. Ekskluzywana oprawa zw. „dissapearing fore-ege painting”; obraz namalowany na obcięciu występuje tylko przy otwieraniu ksi±żki. Tom 11 z 13-tomowego kompletu dzieł w kieszonkowym rozmiarze.
Cena: 600