Pozycja 267, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU
poprzednia pozycja następna pozycjaWyspiański Stanisław - Wesele. Dramat w 3 aktach. Napisał ... . Odbito w Drukarni Uniw. Jag. Nakładem autora. Kraków 1901. Skład Gł. w Księg. Gebethnera. 8, s. 227, [1], okł. oryg., zabezpieczona fachow± konserwacj±, opr. pł. z epoki: złocone litery, grzbiet opr. z epoki naklejony na współcze¶nie naprawiany, górne brzegi kart złocone, wyklejki ozdobne, stylizowane. Ładny egzemplarz 1 WYDANIE. Dramat genialnego artysty uważany jest za jedno z najważniejszych dzieł literatury polskiej XX wi |
Cena: 2000 zł |