Pozycja 263, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

PLUTARQUE - Les vies des hommes illustres. Trad. en francais par Ricard. T.1-3. Paris 1838. Lefevre. 8,s.707, [1],748, [1],668, [1], 37 portretów, opr. psk z epoki: skóra br±zowa, złocone zdobienia i napisy, grzbiety 5ciopolowe.
Na portretach poważne ¶lady zabr±zowienia, małe ubytki skóry na grzbiecie 2 tomów. Żywoty sławnych Greków i Rzymian przez Plutarcha z Cheronei, jednego z największych pisarzy starożytnej Grecji.
Cena: 360