Pozycja 262, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

PLATON - Hippjasz Mniejszy Hippjasz Większy Ijon. Przeł., wstępem, objaśnieniami i ilustracjami opatrzył Władysław Witwicki. Lwów-W‑wa 1921. Książnica Polska TNSW. 8,s.183, okł.oryg., opr.pł.: płótno brązowe, czarne zdobienia, złocona tytulatura.
Niewielkie ślady zabrązowienia, podpis.
Cena: 100