Pozycja 261, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

PLATON - Gorgjasz. Przełożył, wstępem, objaśnieniami i ilustracjami opatrzył Władysław Witwicki. Lwów-W‑wa 1922. Książnica Polska TNSW. 8,s.224, [1], rysunki w tekście, okł.oryg., opr.pł.: płótno brązowe, tłoczone czarne zdobienia, złocona tytulatura.
Niewielkie ślady zabrązowienia, podpis własnościowy.
Cena: 100