Pozycja 260, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

PLATON - Fajdros. Wyd. 2. Przełożył, wstępem, obja¶nieniami i ilustracjami opatrzył Władysław Witwicki. Lwów-W‑wa 1922. Ksi±żnica Polska TNSW. 8,s.191, rysunki w tek¶cie, okł.oryg., opr.pł.: płótno br±zowe, tłoczone czarne zdobienia, złocona tytulatura.
Na 3 kartach niewielkie ¶lady zabrudzenia, podpis, poza tym stan bardzo dobry.
Cena: 100