Pozycja 260, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

DICKENS Charles - The personal history of David Copperfield. With 61 illustrations by F. Barnard. London ca 1870,1880. Chapman a. Hall. 4,s.VI,437, ilustracje: drzeworyty w tek¶cie i 4 tablice, opr.pł. ozdobna, z epoki: płótno zielone, złocona tytulatura i zdobienia. The Works of Charles Dickens. Household - Edition.
Poluzowany grzbiet, poza tym stan więcej niż dobry. Powie¶ć obyczajowa zdobiona ilustracjami Frederika Barnarda (1846-1896), ang. ilustratora, karykaturzysty, malarza rodzajowego. Dzieła Dickensa ilustrował w latach 1871-1879 dla wyd. Chapman a. Hall.