Pozycja 251, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

[OSTASZEWSKI Ostoja Adam] - List do króla. Komedia w 4 aktach wierszem. Kraków 1902. Nakł. i druk W. L. Anczyca i Sp. 8,s.203, okł.oryg.
Naddarty, z ubytkiem grzbiet okładki, poza tym stan dobry, egz. nierozciety.
Cena: 60