Pozycja 230, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

CHYBIŃSKI Adolf - Mieczysław Karłowicz (1876-1909). Kronika życia artysty i taternika. Kraków 1949. PWM. 8,s.552, 60 ilustracji na tablicach, opr.pł.;płótno br±zowe, złocona tytulatura, brzegi kart barwione, kart. futerał.
Stan bardzo dobry. Obszerna monografia. Ze spisem kompozycji i utworów literackich M. Karłowicza. Indeksy: nazwisk i miejscowo¶ci.
Cena: 80