Pozycja 230, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

PIGOŃ Stanisław - W¶ród twórców. Studia i szkice z dziejów literatury i o¶wiaty. Kraków 1947. M. Kot. 8,s.380, [2], opr.pł. ozdobna: płótno granatowe, złocone zdobienia i tytulatura.
Bardzo ładny egzemplarz. 1: W kręgu wileńskim. 2: W¶ród wróżbitów i mistyków. 3: W¶ród twórców.
Cena: 60