Pozycja 229, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

NORWID Cyprian Kamil - Pisma wybrane. Wybrał i obja¶nił Juliusz W. Gomulicki. T.1-5. W‑wa 1980. PIW. 8,s.669, [3],469, [1],556, [4],670, [2],845, [3], 5 portretów, opr.: skóra czerwona, grzbiety 5ciopolowe, złocone napisy. [Biblioteka Klasyków].
Bardzo ładny egzemplarz w ekskluzywnej oprawie. T.1: Wiersze. 2: Poematy. 3: Dramaty. 4: Proza. 5: Listy. Indeks zestawiła Maria Gomulicka.
Cena: 1500