Pozycja 226, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

CHOD¬KO Ignacy - Pamiętniki kwestarza. Z 12 rycinami E. M. Andriollego. W‑wa 1881. Gebethner i Wolff. Druk W.L.Anczyca i Sp. 4,s.240, 12 ilustracji, ilustrowane duże inicjały, opr.pł.oryg. ozdobna, współcze¶nie oprawiony skór± grzbiet, wierzchnia okładka pokryta złoconymi zdobieniami..
Ilustracje z ochronnymi bibułkami, 2 karty ilustracji lekko przybrudzone. Ilustracje: fotografie z prac Andriollego, inicjały: drzeworyty rysował K. Pillati.
Cena: 600