Pozycja 224, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

CHŁĘDOWSKI Kazimierz - Rokoko we Włoszech. Ludzie - literatura - sztuka. W‑wa -Lublin - ŁódĽ 1915. Gebethner i Wolff. 8,s.582, [1],45 ilustracji, okł.oryg.;opr. psk. sygn.: Puget, Jerzyna i Sp. Warszawa, złocone zdobienia i i tytulatura na grzbiecie i okładce.
Oprawa współcze¶nie naprawiana. Stan bardzo dobry. Obca dedykacja. 1 wydanie. Z indeksem. .
Cena: 600