Pozycja 223, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

PARLAMENT Rzeczypospolitej Polskiej 1919-1927. Pod red. profesorów Henryka Mo¶cickiego i Włodzimierza Dzwonkowskiego, wydawca Lucjan Złotnicki. W‑wa 1928. Czc. Druk. Narodowej w Krakowie. 4,s.XII,375, [4]. 32 tablice z fotografiami, opr.pł.oryg. wyk. Zakł. Introl. Roberta Jahody w Krakowie, sygn.
Oprawa naprawiana - płótno na grzbiecie dodane przy naprawie, z oryg. grzbietu naklejony w±ski pasek, wierzchnia okładka z godłem Polski i tytułem. Karty poluzowane, 9 kart przedartych, podklejonych bibuł±. Księga pami±tkowa parlamentaryzmu polskiego, obszerne dzieje, charakterystyka klubów poselskich, biogramy posłów.
Cena: 200