Pozycja 223, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

NIETZSCHE Fryderyk - Tako rzecze Zaratustra. Ksi±żka dla wszystkich i dla nikogo. Przeł. Wacław Berent. W‑wa [1905]. J. Mortkowicz. 8,s.458, III, portret autora - akwaforta Fr.Siedleckiego, opr.pł.oryg. Dzieła T. I.
Oprawa odchodzi od grzbietu.