Pozycja 21, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

BOBROV Aleksandr Aleksejevič - Rukovodstvo k izučeniju chirurgičeskich povjazok. Desmurgija. Izd. 3 dopolniennoe. Moskva 1890. A. Lange. 8,s.[2],206, 164 drzeworyty w tek¶cie, opr. psk. z epoki.
 Oprawa przetarta, płótno odbarwione, na kilku ostatnich kartach ¶lady zaplamienia na marginesie. Zakre¶lony podpis. Opatrunki, sposoby ich zakładania, materiały i narzędzia. Autor (1850-1904), chirurg, profesor Uniw. Moskiewskiego.
Cena: 120