Pozycja 206, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

NAPOLEON vor seinen Zeitgenossen. Aus dem Französischen nach der zweiten Auflage des Originals, mit Zusätzen und Anmerkungen. Erstes Bändchen. Darmastadt 1827. C.W.Leske. 13 cm,s.VIII,215, [1], portret Napoleona sygn. C.W.Wolff sc.;opr. pł. współczesna. Allgemeine Geschichte der Kriege der Franzosen und ihrer Alliirten, vom Anfange der Revolution bis zum Ende der Regierung Napoleons.
Stan bardzo dobry. Historia wojen franc. w kieszonkowym wydaniu. T.1 zaw. biografię Napoleona i bitwy od wyprawy włoskiej do pokoju w Tylży i wojny z Rosj± w 1812 r.