Pozycja 204, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

BIBLIA to jest księgi Starego i Nowego Testamentu. Na język polski przłożone przez Ks. Jakóba Wujka S. J. Wydanie stereotypowe Jan Nep. Bobrowicza. Ozdobione 500 obrazkami. Lipsk 1838 [druga karta tyt. 1839]. J. Baumgartner. 8,s.VIII,1249, L, drzeworyty większe i mniejsze; wym.: 9,5 x 13 cm; 4,5 x 7 cm, opr.: skóra br±zowa, tłoczone i złocone zdobienia..
Wierzchnia okładka pęknieta przy grzbiecie, małe zaplamienie kart prawego marginesu s.1-49. Podpis.
NOWY

Pana Naszego Jezusa Chrystusa Testament. Na język polski przełożony przez Ks. Jakóba Wujka S. J. Wydanie stereotypowe Jana Nep. Bobrowicza. Ozdobione 170 obrazkami. Lipsk 1838. J. Baumgartner. 8,s.410, drzeworyty większe i mniejsze, opr.: skóra br±zowa, tłoczone i złocone zdobienia.
Oprawa lekko otarta. Podpis.