Pozycja 2, dział Z KSIĘGOZBIORU JERZEGO FICOWSKIEGO

ALBUM starej Warszawy i jej okolic. Teka, 35 kart. tablic luzem. B. m. [ca 1915]. Wym. teki: 35,5 x 29,5 cm. Na tablicach naklejonych 78 widoków Warszawy [brak 1 widoku], reprodukcje z fotografii z obja¶nieniami. Oryg. pł. teka ozdobna, sygn.: Derevnaja Fabrika M. ...(słabo czytelna), lekko odbarwiona, złocone i czarne zdobienia.
Cena: 750