Pozycja 199, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

[MIZERSKI Ludwik Kajetan] - Lucyan Doręba. Powie¶ć poetyczna w 10 pie¶niach osnuta na tle stosunków wielkopolskich (r.1862-1865) przez *** Poznań 1901. Nakł. i czc. Druk. Dziennika Poznańskiego. 8,s.288. Dodatek niedzielny do „Dziennika Poznańskiego”. [Na końcu nazwisko autora].
FILON Augustyn - Uczennica Garricka 1780, przez. .. przekład z franc. W‑wa 1892. Druk. Noskowskiego. 8,s.159.
Oprawa psk. z epoki w 1 wol., złocone napisy na grzbiecie. Stan dobry.
Cena: 75