Pozycja 198, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

MICKIEWICZ Adam - Konrad Wallenrod. Lipsk 1878. F. A. Brockhaus. 16,s.[2], IV, 5-117, opr.pł. z epoki, płótno granatowe, złocone napisy i brzegi kart.
Pieczęć i obca dedykacja.