Pozycja 189, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

ARCHIWUM Filomatów część III: Poezya Filomatów. T.1-2. Wyd. Jan Czubek. Kraków 1922. PAU. 8,s.VII,359,416, opr. psk. współczesna w 1 wol. sygn. naklejką: Piękne Książki Warszawa, skóra brązowa na narożnikach i 5ciopolowym grzbiecie, złocone zdobienia i tytulatura.
Bardzo

ładny egzemplarz w luksusowej oprawie. Część III obejmuje utwory literackie wygłaszane na posiedzeniach lub na uroczystych obchodach filomackich. Ze słowniczkiem i indeksem.
Cena: 360