Pozycja 184, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

ŁOBODOWSKI Józef - Mare Nostrum. Egz. j.w. oprawiony w granatow± skórę cielęc±, złocona tytulatura, sygn. naklejk±: Władysław Zaj±c Cracow. Egz. nr 14, sygn. przez autora i wydawcę. Linoryty sygn. . przez artystę.
Bardzo ładny egzemplarz.
Cena: 700