Pozycja 182, dział Z KSIĘGOZBIORU JERZEGO FICOWSKIEGO

WALTO¦ Jacek - „Tej jednej także nie dało się uratować (1943)”. 13/20. Walto¶ 70. Akwaforta, wym.: 17 x 22 cm. Odręczna dedykacja: dla Pana Jerzego Ficowskiego Jacek Walto¶ 18. V. 82. Na odwrociu: Jacek Walto¶ 1970. (historia młodej Żydówki z Jasła). J.W. Wszystkie zapiski ołówkiem przez artystę.
J. Walto¶ (ur.1938), malarz, grafik, rzeĽbiarz, rysownik, zajmuje się krytyk± artystyczn±. Studia w krak. ASP. Wykładowca pozn. i krak. ASP. Członek krak. grupy „Wprost”.
Cena: 200