Pozycja 180, dział Z KSIĘGOZBIORU JERZEGO FICOWSKIEGO

PONIATOWSKI Ksi±żę Józef. ¦mierć księcia Józefa Poniatowskiego. Staloryt, sygn.: Eug[éne Louis,1811-1890]. Pelée (Pierre 1801-1871) sculp. U dołu: Poniatowski. Mort en traversant l'Elster, le 19 octobre 1813. Wym.: 9,5 x 13,5 cm. Oprawa: rama, szkło. Stan dobry.
Cena: 200