Pozycja 18, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

BIBLIA. PISMO Święte w tłumaczeniu ks. Jakuba Wujka, oprac. przez ks. prof. dr. Józefa Archutowskiego, Władysława Hozakowskiego, Józefa Kruszyńskiego, Wilhelma Michalskiego, Franciszka Rosłańca, Piotra Stacha i Władysława Szczepańskiego. T. 1-4 [z 5]. Poznań-W‑wa-Wilno 1926-1930. Nakł. Księg. Św. Wojciecha. 8,s.XIII,656, [1], VIII,517, VIII,690, VIII,765, z ilustracjami na oddz. tablicach, opr.pł.oryg. ozdobna, złocone zdobienia i tytulatura na okładkach i grzbietach, ozdobne wyklejki, karty tyt. w ozdobnym obramowaniu.
Bardzo ładny egzemplarz. Stary Testament. T.1 zawiera Wstęp ogólny do ksiąg Starego Testamentu X. Prof. W. Michalskiego, Pięcioksiąg Mojżesza w oprac. X. Prof. W. Hozakowskiego oraz Księgi Jozuego, sędziów, Rut w oprac. X. Dr. Fr. Rosłańca. T.2 zawiera dwie Księgi Samuela, dwie księgi Królewskie, dwie księgi Paralipomenon, dwie księgi Ezdraszowe, księgę Tobjasza, księgę Judyty, księgę Estery w oprac. X. Prof. J. Kruszyńskiego. T.3 zawiera księgi Hioba i psalmy w oprac. X. Prof. W. Michalskiego oraz księgi przysłów, Eklezjastesa, Pieśni nad pieśniami, mądrości Syracha w oprac. X. Prof. P. Stacha. T.4 zawiera Księgi prorockie oraz dwie księgi Machabejskie w oprac. X. Prof. J. Archutowskiego.
Cena: 1000