Pozycja 18, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

BOEHN M[ax] - Rokoko. Francja w XVIII - tym stuleciu. W‑wa [1932]. Trzaska, Evert i Michalski. 8,s.IX,581, 300 rycin siatkowych jednobarwnych w tek¶cie i 15 tablic kolorowych, opr.sk. współczesna, sygn. naklejk±: Piekne Ksi±żki Warszawa: skóra zielona, okładki i 5ciopolowy grzbiet pokryte złoconymi zdobieniami, tytulatura na grzbiecie złocona.
Ładny egzemplarz. Przekład P. Hulki-Laskowskiego. Ilustracje wg olejnych obrazów franc., miedziorytów, ornamentów, mebli, naczyń i przyborów ówczesnych. Egz. nr 296.