Pozycja 177, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

PRZYBOROWSKI Walery - Racławice. Powie¶ć historyczna dla młodzieży. Z ilustracjami. W‑wa 1938. Księg. J. Przeworskiego. 8,s.262, ilustracje na tablicach, okł. kart.oryg.
Oprawa naprawiana, współczesne wyklejki. Stan dobry. 4 wydanie. Ilustracja okł. sygn. Horowicz.
Cena: 75