Pozycja 172, dział Z KSIĘGOZBIORU JERZEGO FICOWSKIEGO

ZAWADZKI Mikołaj - Quod-libet czyli zbiór rozmaitych myśli iako to: anekdotów, wyiątków, powieści, baiek, logogryfów, szarad, i t. p: wierszem i prozą częścią oryginalnych częścią z rozmaitych przekładane ięzyków przez. .. W‑wa 1814. Nakł. i druk. Wiktora Dąbrowskiego. 8,s.193, [7], broszura.
Podklejony grzbiet, kilka kart przykurzonych, uszkodzone z ubytkami dolne rogi. Na początku dedykacja wierszem: Do J.W. Karola Woydy referendarza Rady Stanu, Prezesa Kommissyi Nadzwyczayney Potrzeb Woyska.
Cena: 200