Pozycja 17, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

BIBLIA. Księgi Starego Testamentu z łacińskiego na język polski przełożone przez ks. Jakóba Wujka z Wągrowca. Ozdobione przeszło 300 obrazkami. Nowe wydanie uczynione za pozwoleniem Prze­wie­lebnego Generalnego Konsystoryum Katolickiego w Królestwie Saskiem. Lipsk 1838. Nakł. J.Baum­gaertnera. 8,s.VIII,1249, L, drzeworyty w tekście, 2ga sztychowana karta tyt.;opr. psk. współczesna, sygn. naklejką: Piękne Książki Warszawa, narożniki i 4ropolowy grzbiet z czarnej skóry, złocone zdobienia i tytulatura.
2 karty tyt. z małymi podklejonymi ubytkami narożników, na części kart niewielkie ślady zabrązowienia. Przedruk wg Biblii wydanej w 1599 r. Od s.1095 Objaśnienia do Starego Testamentu. Na końcu Rejestr rzeczy przedniejszych i potrzebniejszych, które się w Biblii i w Annotacyach zamykają.
Cena: 1600