Pozycja 169, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

ELEMENTARZ. [DYNIEWICZ Władysław] - Elementarz obrazkowy czyli pierwsze zasady pisania i czytania, zastosowany do szkół polskich w Stanach Zjednoczonych. Najnowsze wydanie. Chicago, Il. 1907. Polish American Publ. Nakład i druk W. Dyniewicz. 8,s.81, [4], ilustracje w tek¶cie, opr.oryg.
Oprawa przybrudzona, poluzowany grzbiet.
Cena: 80