Pozycja 151, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

¦LEŻAŃSKA Marya - Kucharz wielkopolski. Praktyczne przepisy gotowania smacznych tanich potraw, smażenia konfitur, pieczenia ciast, przyrz±dzania lodów, kremów, galaret, deserów, konserwów i wędlin oraz różne sekreta domowe. Wyd. 6 popr. i powiększone. Poznań 1911. J. Leitgeber. Druk. W. Wilaka. 8,s.VIII,406, opr. z naklejona okł.oryg.
Oprawa przetarta, ¶lady zawilgocenia. Autorka - publicystka, autorka ksi±żek kucharskich pisanych w końcu XIX i XX w.