Pozycja 142, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

KRASICKI Ignacy - Dzieła wybrane. T. 1-2. j.w.
KRASICKI Ignacy - Uwagi. Wstęp i oprac. Zdzisław Libera. W‑wa 1997. Czyt. 8,s.413, [2], 11 ilustracji całostronicowych - reprodukcje ze starych sztychów, winiety tytułowe.
Wszystkie tomy w jednolitej ekskluzywnej oprawie sygn. Kurtiak i Ley Wydawnictwo Artystyczne: skóra br±zowa, grzbiety 5ciopolowe, na wierzchnich oprawach i grzbietach złocone napisy i zdobienia, na tylnych okładkach tłoczone zdobienia. Bardzo ładny egzemplarz.
Cena: 1000