Pozycja 14, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

BIBLIA. Nowy Testament Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Z greckiego języka na polski pilnie i wiernie przetłumaczony. Berlin 1866. Druk. Trowicza i Syna. 16, s.416; Księga psalmów s.111, opr.pł. sygn. naklejk±: Buchbinderei M. Schlops & Co. Wien.
Oprawa z tłoczonymi zdobieniami, niewielkie odbarwienia. Druk dwuszpaltowy.
Cena: 120