Pozycja 13, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

BIBLIA. Księgi Starego Testamentu z łacińskiego na język polski przełożone przez ks. Jakóba Wujka z Wągrowca. Wyd. drugie stereotypowe poprawne. Uczynione za pozwoleniem Przewielebnego Generalnego Konsystoryum Katolickiego w Królestwie Saskiem. Ozdobione przeszło 300 Obrazkami i dwa sztychy na stali. Lipsk 1846. Nakł. J. Baumgartnaera. 8,s.VIII,1249, [1], L, drzeworyty w tekście, 1 [z 2] całostronicowy staloryt, opr. psk. z epoki, złocone zdobienia i napisy na grzbiecie.
Oprawa luźna, zakreślone pieczęcie, ślady zabrązowienia. Przedruk wg Biblii wydanej w Krakowie w 1599 r. Od s. 1095 Objaśnienia do Starego Testamentu, na końcu Rejestr Rzeczy przedniejszych i potrzebniejszych, które się w Bibliji i Annotacyą zamykają.
Cena: 1000