Pozycja 126, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

KOCHANOWSKI Jan - Dzieła polskie. T.1 - 2. Oprac. Julian Krzyżanowski. W‑wa 1969. PIW. 16d, s,636, [4],354, [6], opr.sk.;sygn. naklejk±: Kurtiak i Ley Wydawnictwo Artystyczne: skóra zielona, grzbiety 5ciopolowe, złocone napisy i zdobienia na grzbietach i okładkach, kart. futerał.
Ładny egzemplarz.
Cena: 350