Pozycja 123, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

KLEINER Juljusz. - Juljusz Słowacki. Dzieje twórczości. T.1-4 (5 vol. ). [Komplet].
T.1-2, wyd. 2. Lwów-W‑wa-Kraków 1923. Ossol. T.3-4. W‑wa-Kraków-Lublin 1923,1927. Gebethner i Wolff. 8,s.281,396,419,399,580, ilustracje, oprawa luksusowa współczesna, sygn. naklejką: Piękne Książki, Warszawa: jasnobrązowa skóra na narożnikach i 5ciopolowych grzbietach, złocone zdobienia i napisy, karton marmoryzowany, sygn. naklejką Piękne Książki Warszawa.
W t.1 i 2 zabarwiony górny margines. Wielka monografia o J. Słowackim. T.1: Twórczość młodzieńca, 2: Od Balladyny do Lilli Wenedy. 3: Okres Beniowskiego. 4 cz.1 i 2: Poeta mistyk.
Cena: 1000