Pozycja 122, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

KATECHIZM Rzymski, według uchwały ¦. Soboru Trydentskiego dla plebanów ułożony, z rozkazu najprzód Piusa V, potem Klemensa XIII po łacinie wydany, na polski język w lat cztery po Soborze przez Imci księdza Walentego Kuczborskiego, archidyakona pomorskiego przetłómaczony; teraz za¶ z małemi poprawkami i z niektóremi dodatkami przedrukowany. T.1-3. Jasło 1866. Czc. druk. L. D. Stoegera. Nakł. P. T. Prenumeratorów. 8,s.XVI,612, VIII, XXXII, opr. psk. z epoki.
Oprawa otarta i pęknięta przy grzbiecie. T. I: O wierze. II: O Sakramentach. III: O dziesięciu przykazaniach Bożych, O Modlitwie Pańskiej i dwa dodatki: „O niepokalanym poczęciu Naj¶w. Maryi Panny” [nap. ks. Jacek Krukowski] i Katechizm Rzymki rozłożony na niedziele i ¶wieta. .. Ze spisem imiennym prenumeratorów.