Pozycja 11, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

BERENT Wacław - Żywe kamienie. Ozdobił Wacław Borowski. W‑wa 1922. Inst. Wyd. „Bibl. Polska”. 8,s.426, ilustracje na oddzielnych tablicach, inicjały, opr.pł.
Oprawa pęknięta przy grzbiecie, poza tym stan bardzo dobry. Wyd.3, ozdobne, z litografiami Wacława Borowskiego. Nakład 1000 num. egz. Ten 178. Najbardziej znana powie¶ć o ¶redniowiecznych artystach wędrownych, których przybycie zmienia oblicze miasta pogr±żonego w marazmie.
Cena: 180