Pozycja 102, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

KARWACKI Aleksander - O hodowaniu i pielęgnowaniu kwiatów i ro¶lin pokojowych. Wyd. 2 powiększone przez N. O. W‑wa 1874. J. Kaufman. 16,s.XVII,243, [4], 3 ilustracje.
J.w. 1 wydanie. W‑wa 1866. Druk. Ign. Krokoszyńskiego. 16,s.IX,76, VI.
Oprawa sk. współczesna: skóra br±zowa, na okładkach i grzbiecie złocone zdobienia i napisy. W poz. 2 podpis autora.
Kilka kart przybrudzonych, z niewielkimi zaplamieniami.