Pozycja 10, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

BACZYŃSKI Julian - Dzieje Polski ilustrowane. Wyd. 5 popr.;powiększ. T.1-2. Poznań 1920. Wlkp. Księg. Nakł. 4,s.890, [4], mapa Polski, liczne ilustracje, opr. psk. współczesna, sygn. naklejk±: Piękne Ksi±żki Warszawa: narożniki i 6ciopolowe grzbiety z jasnobr±zowej skóry, złocone zdobienia i napisy, czerwone szyldziki z tytułem, karton i wyklejki marmoryzowane.
Bardzo ładny egzemplarz. Obejmuje okres od najdawniejszych czasów do rozbiorów.
Cena: 650