Pozycja 1, dział Z KSIĘGOZBIORU JERZEGO FICOWSKIEGO

ostatnia pozycja     następna pozycja
ALBUM na fotografie. XIX/XX w. Pieczęć: W. Kuczabiński, Introligatornia i Skład Papieru. Lwów Rynek L. 37. Wym.: 28 x 22,5 cm. Oprawa ozdobna: skóra br±zowa, tłoczenia w formie trapezów, na wierzchniej okładce ozdobna metalowa bordiura, brzegi kart złocone, metalowe zapięcie.Zawiera 14 kart na 63 małe i większe fotografie. Podkłady pod fotografie zniszczone lub ich brak. Ozdobne florystyczne wyklejki.
Cena: 300